Łukasz Kinalski

Funkcje

Rada Gminy

Przewodniczący (2018 - 2023)

Rada Gminy

Radny (2014 - 2018)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 28 listopada 2018 20:56
Dokument wprowadzony do BIP przez: Ireneusz Kwiatkowski
Ilość wyświetleń: 1586
27 lutego 2019 07:03 Ireneusz Kwiatkowski - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji 2018-2023.
18 lutego 2019 17:19 Ireneusz Kwiatkowski - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie złożone na zakończenie kadencji 2014-2018.
26 stycznia 2019 15:47 Ireneusz Kwiatkowski - Aktualizacja danych osoby.